Anadolu Yakası Vaillant Kombi Servisi

Anadolu Yakası Vaillant Kombi Servisi

Anadolu Yakası Vaillant servisi kombilerinizin yıllık bakımları yapmakta, arızalı parçaların tespitini ve değişimlerini gerçekleştirme ve Vaillant kombi tesisatınızla ilgili çektiğiniz sıkıntıları deneyimli ekibi ile yok etmektedir. İstanbul Anadolu Yakasında bulunan tüm ilçelere Vaillant teknik destek hizmeti sağlayan ekibimiz haftanın yedi günü Ataşehir, Acıbadem, Beykoz, Bostancı, Pendik, Sultanbeyli, Erenköy, Tuzla, Göztepe, Kadıköy, Üsküdar, Koşuyolu, Ümraniye, Kartal, Sancaktepe ve Maltepe gibi tüm bölgelere giderek kombilerinizin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir.

0553 804 40 65

Vaillant Anadolu Yakası kombi servisi arızada ve onarımda uzman ekibi ile bir telefon kadar yakın! Ayrıca telefon dışında akıllı telefon kullanıcıları için sağladığımız Vaillant Mobil Servis uygulamasını indirerek anında servis talebinde bulunabilirsiniz.

Her yıl muhakkak Vaillant kombi bakımlarınızı aksatmayın. Çünkü kombi bakımları gerekli zamanlarda yapılmadığında arızalara sebebiyet verebilir. Daha önceden bu arıza tespit edilerek zarar önlenmiş olur.

Kış aylarına girmeden ya da kış aylarının başında bir anda soğuk havalarda madur olmamak için yine kombi bakımları büyük önem taşımaktadır. Doğal gaz faturalarınında da oldukça tasarruf sağlayan bu hizmet sayesinde artık cebinizi yakan faturalardan da kurtulabilirsiniz.

Vaillant kombi hizmeti sağlayan servisimiz yedek parça değişimlerinde de 1 yıl süresince garanti sağlamaktadır.

Anadolu Yakasında bulunan tüm ilçelere ve semtlere randevu sistemi ile servis imkanı sağlayan çalışanlarımız gerekli donanımları ile evinize ya da iş yerinize gelmektedir. Kombinizin yüksek performansta çalışması için bakım hizmetlerini, arıza sebebi ile yararlanamadığınız sıcak su ve petek ısıları ile ilgili sorunların tamirinde bizlere güvenebilir ve verdiğimiz hizmetin ne denli başarı sağladığını bizzat kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakasının herhangi bir ilçesinde ve semtinde ikamet ediyorsanız ve kullandığınız kombi cihazının markası Vaillant ise bunun için gerekli tüm servisi 0216 576 0 333 – 0553 804 40 65 nolu telefonu arayarak isteyebilirsiniz.

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.