Ankara Çankaya Vaillant Kombi Servisi

Ankara Çankaya Vaillant Kombi Servisi

Ankara Çankaya Vaillant kombi servisi Çankaya ilçesinde ki Vaillant kombi kullanıcılarına teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Uzman çalışanlarımız kombi cihazında meydana gelen sorunları çözerek kombinin bakım, onarım ve tamirini gerçekleştirir. Eğer kombi cihazınız çalışmıyorsa bunun nedeni farklı bir çok arızadan kaynaklı olabilir. Siz de yaşadığınız problemin çözülmesi için bizimle iletişime geçerek kombi sorununu aynı gün çözüme kavuşturabilirsiniz.

Çankaya Vaillant kombi servisi kombi cihazında oluşan tüm sorunları deneyimli ekip ve ekipmanları ile gidermektedir.

0553 804 40 65

Kombi cihazlarında meydana gelen problemler arasında;

Kombi çalıştığı halde evi ısıtmıyor olabilir. Bu durumda ilk olarak peteklerin vanalarının açık olup olmadığını tek tek kontrol edin. Eğer vanalar açıksa termostat derecesi düşmüş olabilir.

Tesisatta bir sorun olabilir ya da petek temizleme ile kalorifer tesisatı temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombiniz farklı bir arızadan kaynaklı çalışmayabilir.

Kombi cihazı açıldığında patlama şeklinde çalışıyorsa içerisinde ki gaz miktarında artış olabilir. Bu durumda gaz ayarının yapılması gerekir.

Kombi cihazında su boşalması yaşanıyor ise bu durumda da tesisatla ilgili sorun olabilir. Özellikle yeni yapılan tesisatlarda bu görülmektedir. Ya da bunun sebebi doldurma vanası ya da dolan havda ki problemden kaynaklı olabilir.

Vaillant kombi cihazında çok ses çıkıyorsa kombinin fan motoru ya da devir daim pompası arızalanmış olabilir.

Siz de bu ve benzeri sorunlar yaşıyorsanız Çankaya Vaillant servis hizmetimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle bu tür arızaların yaşanmaması ve daha fazla maliyet ödememek için yıllık kombi bakımlarını aksatmadan yaptırmalısınız.

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.