Ankara Etimesgut Vaillant Kombi Servisi

Ankara Etimesgut Vaillant Kombi Servisi

Ankara Etimesgut Vaillant kombi servisi ısınma ve sıcak su gereksinimini karşılayan kombi cihazlarının bakım ve onarım hizmetlerini sağlar. Kombi cihazlarının daha düzenli ve sağlıklı çalışabilmesi için her yıl en az 1 defa bakımının yapılması gerekmektedir. Kombilerin bakımlarını ise uzman ve deneyimli kişilerin yapması gerekmektedir. Eğer zamanında ve düzenli bir şekilde kombi bakımları yaptırılmazsa çeşitli gaz kaçakları ve arızalar meydana gelmektedir. Size bu konuda yardımcı olacak Etimesgut Vaillant kombi servisi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde ki değerli müşterilere hizmet vermek için 7 gün 24 saat hazırdır.

0553 804 40 65

Ev ya da iş yerleri için bakım ve onarım desteği sunan ekibimiz kombilerinizi en kısa zamanda tamir ederek işlerini profesyonel bir şekilde bitirmektedir. Aynı zamanda değişen kombi parçalarının garantisi de firmamız tarafından verilmektedir. Etimesgut kombi servisi haftanın her günü sağladığı Vaillant servis desteği ile sizleri soğuk havalara karşı korumaktadır. Müşteri memnuniyetinin her daim ön planda tutulduğu servisimiz kısa süre içerisinde adresinize gelerek tüm sorunu çözmektedir. Siz de ekibimizin deneyimlerinden faydalanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Kombi bakım sırasında kombi cihazının filtreleri kontrol edilir, içerisinde yanma haznesi temizlenir, baca kontrolü yapılır, basıncı ölçülür, arızalı kombi parçaları varsa tespit edilir ve gerekli parça değişimleri yapılır.

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.