Arnavutköy Vaillant Kombi Servisi

Arnavutköy Vaillant Kombi Servisi

Arnavutköy Vaillant kombi servisi Vaillant marka kombi cihazlarının özel servis hizmetlerini sağlamaktadır. Siz de kombi gibi elektronik olan cihazlarınız için doğru adresten servis hizmeti almak istiyorsanız Sahil Teknik firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzun süreli olarak kullanılan kombi cihazları için her yıl bakım yaptırılması gerekmektedir. Firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında bulunan tüm ilçelerde haftanın 7 günü 24 saat boyunca Vaillant kombi servis hizmeti vermektedir.

Kombinizin bakım zamanı mı geldi? Yoksa kombiniz su akıtıyor ya da sık sık hata mı veriyor? Tüm bu soruların yanıtlarını ve kombi bakım, onarım, tamir hizmetlerini Sahil Teknik’i arayarak hemen alabilirsiniz. Sistemli olarak çalışan ekiplerimiz belirtilen adrese yönlendirilerek sorunun kaynağını tespit edip hemen çözüme kavuşturmaktadır.

Sahil Teknik Vaillant Kombi Servisi

Sahil Teknik kurulduğu günden bu yana binlerce kullanıcıya ulaşarak onları memnun etmiştir. Kombi bakımı konusunda titizlikle çalışan ekibimiz bu konuda eğitimlidir. Kombi cihazına yapılan bakım sayesinde kombi parçalarında meydana gelen bir arıza varsa ücretsiz şekilde tespit edilmektedir. Size bilgi verilerek parça değişimi ya da tamiri sağlanmaktadır. Takılan parçalar firmamız tarafından 1 yıl boyunca garantilidir ve parçaların tümü orijinaldir.

Kombi cihazlarının ömrünü uzatmak, doğalgazdan tasarruf sağlamak ve kışın konforlu bir şekilde ısınmak için muhakkak kombinizin bakımını yaptırın.

Arnavutköy Vaillant servis kombide meydana gelen arızalarda da tamir hizmetini sağlayarak sorun aynı gün içerisinde gönderilen ekibimiz tarafından çözümlenmektedir.

Vaillant servis Arnavutköy olarak sadece kombi değil tesisattaki bağlantı sorunları ve kirlenmelerde giderilmektedir. Özel petek temizleme cihazları ile peteklerin içerisinde ki katranlaşmış kirler kimyasal ilaç kullanılarak temizlenmektedir. Bu sayede peteklerde ki ısınma sorunları çözülmekte, her ay yüksek gelen faturalar düşmekte ve kombinizin çalışma performansı artmaktadır.

İstanbul Arnavutköy Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.