Ataşehir Vaillant Kombi Servisi

Ataşehir Vaillant Kombi Servisi

Ataşehir Vaillant servisi İstanbul Ataşehir’de ki tüm semtlere ve mahallelere özel servis hizmeti sağlayarak kombi bakım ve onarımını sağlamaktadır. İstanbul’un her bölgesinde kombi hizmeti sağlayan servisimiz yetiştirdiği uzman kadrosu sayesinde başarılı bir işçilik sergilemektedir. Uzun senelerdir kombi sektöründe faaliyet gösteren Ataşehir Vaillant servisi ilçede ki çok sayıda mahalleye servis konusunda büyük imkanlar sağlamaktadır.

0553 804 40 65

Vaillant servisi Ataşehir servis imkanı sağladığı mahalleler arasında İnönü, İçerenköy, Fetih, Esatpaşa, Örnek, Yenisahra, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Namıkkemal, Yeni çamlıca, Barbaros, Mevlana, Mimar Sinan, Atatürk, Yenişehir ve Aşık Veysel bulunmaktadır. Ataşehir ve bölgesinde ikamet edenler uygun fiyatlar ile yıllık kombi bakımlarını her sene göstermiş olduğumuz ayrıcalık ile sağlayabilir. Sadece Vaillant kombi bakımı için değil aynı zamanda da kombilerin arızalarında yerinde tespit işlemimizde mevcuttur. Arızalı parçaların değişimlerini sağlayan kalifiye elemanlarımız kısa sürede sorunun nereden kaynaklandığını bularak sizleri maduriyetten kurtarmaktadır.

Ataşehir Vaillant servisi kombinizin ihtiyacı olduğu parça değişimleri sonrasında da parçanın takıldığı günden itibaren 1 yıl boyunca garantisini sağlar. Garantili parçalarda herhangi bir sorun yaşandığında 1 yıl süresi içerisinde tekrar arıza gösterdiğinde ücretsiz olarak parçanın tekrar değişimini sağlamaktadır.

Vaillant Ataşehir servisi online olarak akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz uygulamamız sayesinde de sizlere randevu imkanı sağlamaktadır. Daha kısa sürede devreye girmemizi sağlayan Vaillant Mobil Servisi uygulamamızı Playstore’dan hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Vaillant servis talebinde bulunarak vereceğiniz telefon numarasından teknik servisimiz hemen size ulaşacak ve uygulamada tercih ettiğiniz uygun saatte evinize ya da iş yerinize ulaşacaktır. Bu denli kaliteli hizmeti hiçbir yerde bulamazsınız. Vaillant servis konusunda garanti veren ekibimize ulaşmak için aşağıda ki telefon numarasını direk arayabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.