Bakırköy Vaillant Kombi Servisi

Bakırköy Vaillant Kombi Servisi

Bakırköy Vaillant kombi servisi kombilerin kışa hazırlanması ve istediğiniz şekilde tasarruf sağlayarak ısınmanız için kombi bakım hizmetimizi önermektedir. Bakımı yapılan kombi cihazlarının ömrü uzar ve daha önceden arızalanacak parçalar tespit edilerek önlem alınmış olur. Vaillant kombi servis Bakırköy kombi cihazı hangi model olursa olsun hepsinin tamir ve parça değişimlerini yapmaktadır. Kış aylarına girmeden kombinizi kontrol ettirerek kışa hazırlayabilirsiniz.

Elektronik sistemler arasında yer alan kombiler oldukça hassas ve güvenlik gerektiren cihazlardır siz de bu konuda deneyimi olmayan kişilere kesinlikle kombi cihazına dokunmasına müsaade etmeyin. Biz Sahil Teknik firması olarak Vaillant kombi markası cihazlara profesyonel şekilde müdahale ederek bakım ve onarım hizmetini eksiksiz bir şekilde sağlamaktayız. Daha sonra çıkan tüm arıza ve bakım hizmetleri için her daim bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Vaillant Bakırköy Kombi Servis

Bakırköy Vaillant servisi ilçede bulunan tüm mahallelere aynı gün içerisinde servis yönlendirmektedir. Ataköy 1. Mahallesi, Ataköy 2-5-6. Mahallesi, Ataköy 3-4-11. Mahallesi, Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi, Kartaltepe, Şenlikköy, Yeşilyurt,  Basınköy, Osmaniye, Yenimahalle, Zeytinlik, Cevizlik, Sakızağacı, Yeşilköy, Zuhuratbaba mahallelerinde ikamet eden Vaillant kombi kullanıcılarına bir telefon ile ulaşmaktayız.

Kombiniz çalışıyor fakat evinizi ısıtmıyor mu? bu durumda kalorifer vanalarının açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer vanalar açık fakat petekler soğuk ise bu durumda kombi cihazında ya da peteklerde problem olabilir. Tesisat kirliliğinden dolayı peteklerde meydana gelen tıkanmalar ısınmayı etkilerken kombi cihazının parçalarına da zarar vermektedir. Bakırköy Vaillant servis petek yıkama hizmeti ile petek içerisinde ki tıkanıklıkları açmakta ve kiri söküp atmaktadır. Siz de kombi cihazlarınız ve peteklerin bakımı için hemen bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bakırköy Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.