Başakşehir Vaillant Kombi Servisi

Başakşehir Vaillant Kombi Servisi

Başakşehir Vaillant kombi servisi kaliteli ve en iyi hizmet garantisi ile Vaillant kombi cihazlarının montaj, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Hem konforunuz hem de güvenliğinizi ön planda tutan servisimiz eğitimli teknisyenleri ile kullanıcıları memnun etmektedir. Vaillant kombi bakım ve arıza durumlarında hemen bizi arayarak aynı gün içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Orijinal yedek parça kullanan servisimiz aynı zamanda kullandığı yeni parçalara 1 yıl garanti vermektedir. Olası problemlerin ve arızaların önüne geçmek için servisimiz kesinlikle kombi bakımlarını aksatmamanızı önermektedir. Bu sayede hem maliyet büyük oranda azalır hem de konfor ve yakıt kaybı yaşamazsınız.

Vaillant Kombi Servisi Başakşehir Hizmetinizde!

Kampanyalı fiyatlarımız ile kullanıcılara kolaylık sağlayarak kış aylarını sıcacık bir ortamda geçirmelerini garanti etmekteyiz. Kombi bakımı esnasında kalorifer ve sıcak suyun doğru çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir. Kombi cihazının suyu boşaltılarak cihaz açılır ve genel olarak temizliği yapılır. Daha sonra yanma odası, kalorifer dönüş filtreleri, brülör sökülerek temizlenir. Kombi cihazı parçaları arasında yer alan elektrotlar ve enjektörler temizlenir. En son emniyet kontrolleri yapıldıktan sonra müşteri ile beraber kombi cihazının çalışma performansı test edilmektedir.

Güvenli, verimli ve ekonomik şekilde kombi cihazını kullanmak istiyorsanız Başakşehir Vaillant servis hizmetlerimizi her yıl arayarak kombi cihazlarına bakım yaptırabilirsiniz. Bu arada kombide ki arızalı bölümler tespit de edilmektedir. Ücretsiz olarak verilen bu hizmet ile kullanıcılar arıza hakkında bilgilendirilir eğer arıza bedelini kabul ederlerse tamir işlemi gerçekleştirilir.

Tesisattan kaynaklı sorunlarınız varsa Başakşehir Vaillant servisi bu konuda da petek temizleme hizmeti ile peteklerin bakımlarını da sağlamaktadır.

İstanbul Başakşehir Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.