Beylikdüzü Vaillant Kombi Servisi

Beylikdüzü Vaillant Kombi Servisi

Beylikdüzü Vaillant kombi servisi kaliteli ekip çalışması ile İstanbul Beylikdüzü’nde ikamet eden kullanıcıların bir telefonu ile aynı gün içerisinde kombi bakım, onarım ve tamir hizmetini kapınıza kadar getirmektedir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve her daim bilgilerini güncel tutan ekibimiz aldığı eğitimler ile profesyonel bir servis hizmeti sağlar.

Beylikdüzü Vaillant servis özellikle kombi alımı sırasında doğru kombi seçimi yapmanızı önermektedir. Ortamın metrekaresine göre kombi seçimi yapılmalıdır. Siz de bu konuda servisimizden destek alabilirsiniz.

Beylikdüzü ve semtlerinde oturuyorsanız kombi cihazında arızalar mevcut ise siz de şuan tam doğru adrestesiniz. Vaillant servis Beylikdüzü kombi cihazlarının tamiri için her türlü müdahaleyi yapmaktadır. Fakat kombi cihazı bozulmadan önlem almak isterseniz öncelikle her yıl kombi bakımını aksatmadan yaptırmalısınız.

Kapalı devre sistem olan kombi cihazlarına zamanında suyunu doldurmak gerekmektedir. Genellikle kombi cihazlarında ki su 6 ay içerisinde azalmaktadır. Bu süre sonunda kombi cihazına yeniden su doldurmak gerekmektedir. Kombinin alt kısmında yer alan su vanasını sağa doğru çevirerek kombinize su doldurabilirsiniz. Kombinize su dolduktan sonra tekrar vanayı kapatarak işlemi sonlandırabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz bilgiler varsa ve Vaillant kombi servisi için bizi hemen arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Vaillant servisi sadece kombi cihazında değil tesisatta oluşan tüm sorunları da çözümleyen bir ekibe sahiptir. Bu konuda eğitimli olan çalışanlarımız kombinin yanlış bağlanması ya da petek kirliliği gibi durumları da ortadan kaldırmaktadır. Petek temizleme hizmeti de firmamız tarafından kaliteli makine ve kimyasal ile sağlanır.

İstanbul Beylikdüzü Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.