Kadıköy Vaillant Kombi Servisi

Kadıköy Vaillant Kombi Servisi

Kadıköy Vaillant kombi servisi İstanbul’un Boğa simgesi ve Fenerbahçe taraftarları ile bütünleşmiş bir semt olan Kadıköy’de kombi bakım, onarım ve tamir işlemlerini sağlamaktadır. Kombi konusunda deneyimli ekibimiz Vaillant kombi servisi olarak cihazların tüm işlemlerini gerçekleştirir. Kombinizin çalışmasına engel olan tüm arızaları aynı gün içerisinde verdiğimiz Vaillant servis desteğimiz ile çözüme kavuşturmaktayız. Siz de Vaillant marka kombi cihazı kullanıyorsanız herhangi bir arızada ya da yaptırmak istediğiniz bakımlarda bizleri arayabilirsiniz.

Sahil Teknik kombi servisi ısınma problemi olan peteklerinde bakım ve temizlik işlemini sağlamaktadır. Petek temizleme için özel petek yıkama makineleri ve kimyasalları kullanılarak peteklerin içinde biriken tüm toz, kir ve katranlaşmış kalıntılar anında temizlenir. Hem de evinizin ya da ofisinizin tek bir noktası bile kirlenmeden. Banyoda ki petek sökülerek makine bu bölümlere bağlanır ve pis su tuvalet giderinden gönderilir. Ekibimiz bu konuda da İstanbul’da ikamet eden binlerce kullanıcıya bu hizmeti uzun senelerdir sağlamaktadır.

Vaillant kombi servis kombi cihazında meydana gelen tüm arızalara müdahale etmektedir. Kombi su akıtıyorsa, kombi cihazı patlama yaparak çalışıyorsa, tesisat bağlantılarında problem varsa ya da kombiden çok ses çıkıyorsa vb. tüm sorunlarda haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefonun başında bekleyen çağrı merkezi ekibimize ulaşabilirsiniz.

Sahil Teknik olarak kombi cihazına her yıl rutin olarak bakım yapılmasını önermekteyiz. Yapılan bakım işlemi kusursuz ve detaylı olarak sağlanmaktadır. Arıza ve parça değişimlerinde ise değiştirilen parçaya 1 yıl boyunca garanti sağlamaktayız. Daha önceden önlem almak ve kışın soğuk günlerinde konforlu bir şekilde ısınmak için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.