Kartal Vaillant Kombi Servisi

Kartal Vaillant Kombi Servisi

Kartal Vaillant Servisi İstanbul Kartal’da Vaillant marka kombilerinizin komple bakımı yapmakta, arıza meydana geldiğinde ekipleri evinize ya da iş yerinize yönlendirerek öncelikle arızanın hangi parçadan dolayı kaynaklandığını bulmakta ve ardından gerekli parça değişimlerini sağlamaktadır. Detaylı bakımın yapıldığı ve arızanın komple giderilmesi için her türlü parçanın işlevini kontrol eden teknik servis çalışanlarımız bu konuda uzun yıllardır deneyim kazanmıştır.

Kartal Vaillant kombi servisi Kartal’da bulunan tüm mahallelerde bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmektedir. Siz de Atalar, Abdurrahman Gazi, Cumhuriyet, Cevizli, Çavuşoğlu, Esen Tepe, Eyüp Sultan, Fatih, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta, Osman Gazi ve diğer Kartal mahallerinde ikamet ediyorsanız size en yakın noktamız olan Kartal Vaillant Servis hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kış gelmeden kombi bakımlarının yapılması sizin açınızdan oldukça önemlidir. Özellikle kış aylarında oldukça gerekli bir eşya olan kombiler doğal gazın ulaştığı her noktada aktif olarak kullanılmaktadır. Vaillant kombi kullanıcıları karşılaştıkları herhangi bir arızada ulaşabilecekleri güvenilir ellerin olduğunu bilmelidir. Acil kombi onarımda acil durumda olanlara da hızır gibi yetişen ekibimiz sadece bir telefon ile bulunduğunuz adrese gelmektedir.

Vaillant Kartal kombi servisimiz online hizmet konusunda da müşterilere daha kolay ulaşabilmek için bir VMS isimli uygulamayı geliştirerek kombi kullanıcılarına sunmuştur. İnternet sitemizdeki VMS bölümünden uygulamayı nasıl indireceğinizi ve kullanımı ayrıntılı resimler ile görebilirsiniz.

Kartal ve çevresinde ikamet ediyorsanız uygulamada ki online servis formunu hemen doldurarak kışlık Vaillant kombi bakımlarınızı ve arızalı kombinizin tamiri sağlayabilirsiniz. Direk telefon ile ulaşmak isteyenler ise Kartal Vaillant Kombi Servisimizi 0553 804 40 65’den hemen arayabilir.

İstanbul Kartal Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.