Küçükçekmece Vaillant Kombi Servisi

Küçükçekmece Vaillant Kombi Servisi

Küçükçekmece Vaillant kombi servisi ev, ofis ve iş yerleri gibi yaşam alanlarınızın sıcak kalması ve sıcak su ihtiyacınızın karşılanması için her yıl kombi cihazlarının ve peteklerin bakımlarını gerçekleştirir. Kombi cihazları arızalandığında ve herhangi bir sebeple tesisatta bir sorun olduğunda bizi hemen arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Vaillant kombi servisi Küçükçekmece semtinde hizmet vererek burada ki Vaillant marka kombi kullanıcılarına ulaşmaktadır. Sizi soğukta kalma derdinden aynı gün içerisinde kurtaracak olan ekibimiz profesyonel ekipmanları ile adresinize gelmektedir.

Temiz İşçilik ve Detaylı Bakım, Onarım

Kombi cihazlarında çıkan sorunları tespit etmek ve arızalı parçaların onarımı için ekibimiz dakikalar içerisinde sorunu çözmektedir. Kombi cihazında meydana gelen arıza ve kaloriferde ki sorunlar, tıkanıklıklar vb. bir çok problem aynı gün yapılan bakım, onarım ve temizlik işlemi ile tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Petek temizleme hizmeti makine ve kimyasal ile yapılarak peteklerin iç kısımlarını komple temizler ve kesinlikle hiçbir yer kirlenmez. Banyoda ki petek sökülür makine buraya bağlanır ve tüm işlem tek bir noktadan gerçekleşir. Siz de petek temizlemenin etrafı kirleteceğini düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Titiz çalışanlarımız temizleme işlemi sonrası tekrar eski haline getirerek ortamı temiz bir şekilde bırakmaktadır.

Sevdiklerinizle beraber sıcacık bir ortamda ve az yakıt ödeyerek soğuk kış günleri rahat ve huzurlu geçirmek istiyorsanız Küçükçekmece civarında ya da İstanbul’un herhangi bir yerinde ikamet ediyorsanız hemen bizi arayarak Küçükçekmece Vaillant servis  imkanlarından faydalanabilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.