Maltepe Vaillant Kombi Servisi

Maltepe Vaillant Kombi Servisi

Maltepe Vaillant Kombi Servisi soğuk kış günlerinde kombinizde çıkan arızalara karşı önlem almak için ilk olarak gerekli tüm bakımlarını en uygun ücretler ile sağlamaktadır. Birden bire bozulan ve sizi telaşa sokan Vaillant kombi arızalarında anında hizmet veren ekibimiz kombinizin eski performansına ulaşması ve hatta performansının artması için tüm arızalara karşı çözümlere kavuşturmaktadır. Kombi bakımını aksatmamanızı öneren Maltepe Vaillant kombi servisi arızaları parçaları değiştirdiği takdirde 1 yıllık garanti de sunmaktadır.

Vaillant Maltepe kombi servisimiz uzun senelerdir kombilerin arızaları ve bakımları için teknik desteklerini aksatmadan devam ettirmektedir. Haftanın 7 günü tatil, kar, çamur dinlemeden müşterilerimizin mağdur olmaması için randevu talebi üzerine tüketicilere ulaşmaktadır. Maltepe ilçesinde ki Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Esentepe, Ferhatpaşa, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı ve Zümrütevlere direk Vaillant kombi servislerimiz bulunmaktadır.

Uygulama üzerinden VMS yazılımımızı telefonunuza indirip online servis formunu doldurarak uygun olduğunuz saati belirtin, formda verdiğiniz telefon numarasından geri dönüş sağlanarak servis teyit edilmekte ve servise yarım saat kala müsait olup olmadığınız sorularak ekiplerimiz direk olarak evinize ya da adreste belirttiğiniz iş yerinize ulaşmaktadır. Uygulamada ayrıca servis takip bölümünden servisinizin hang gün ve saatte olduğunu direk olarak görebilirsiniz.

Müşterilerimizin bize en kolay şekilde ulaşabilmesi için ise 0216 576 0 333 veya 0553 804 40 65 nolu cep telefonu numarasından 7 gün boyunca Maltepe Vaillant Servisimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.