Sarıyer Vaillant Kombi Servisi

Sarıyer Vaillant Kombi Servisi

Sarıyer Vaillant kombi servisi kombi cihazlarının çalışmaması durumunda ya da her yıl yapılması gereken kombi bakımlarında ve petek bakımlarında sizlerin yanında yer alarak sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Ekibimiz özellikle güler yüzlü ve bu konuda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Eğitim almış çalışanlarımız ev ya da ofis gibi mekanlarınıza gelerek kombi cihazlarında meydana gelen arızaların tespitini  ve aynı gün içerisinde onarımını gerçekleştirir.

Vaillant servis Sarıyer olarak kombi bakımını kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Kombi içerisinde ki ve filtrelerde ki kireç ve paslar özel cihazlar ile temizlenir öngörülmüş arızalar tespit edilerek onarımı yapılır. Ekibimiz bize haber verdikten sonra planlama yaparak aynı gün içerisinde sizin adresinize ulaşmaktadır. Kombi cihazının ilk gün ki performansında çalışması ve yakıttan tasarruf sağlaması için muhakkak her sene bakımını yaptırmalısınız.

Sarıyer Vaillant servis bu bölgede ikamet eden kullanıcılara Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın tüm günlerinde servis desteği sağlar. Üstelik saat kaç olursa olsun kombinizde herhangi bir arıza meydana geldiyse bizi arayarak sorunu hemen bildirebilir ya da sorun hakkında bilgi alabilirsiniz. Vaillant marka kombi cihazlarının her modeline hakim olan çalışanlarımız yaptığı bakım ve onarımlar ile cihazın performansını artırır ve aynı zamanda daha az yakıt ödemenize olanak sağlar.

Profesyonel Vaillant Servis Hizmeti

Sarıyer Vaillant kombi servis köklü bir geçmişe sahip ve uzun senelerdir bu sektörde yer alan bir firmadır. İnce işçilik ve ustalık gerektiren bu hizmeti en iyi şekilde yapan firmamız ayrıca parça değişimlerinde 1 yıl da garanti vermektedir.

Kombi cihazı çalışmıyorsa, hata kodu ekranda belirdiyse ya da kombi çok sesli çalışıyor ise bu durumda kombi cihazınız arızalanmış olabilir. İlk yapmanız gereken gaz gelip gelmediğini kontrol etmek eğer gaz geliyor fakat kombi çalışmıyor ise kombi cihazına en fazla 3 kez reset atın eğer hala aynı sorun devam ediyorsa hemen bizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Peteklerde tıkanıklık ya da ısınma sorunları mevcutsa bunun içinde Sarıyer Vaillant servisi ekibi petek temizleme ile de petek bakımlarını gerçekleştirir.

İstanbul Sarıyer Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.