Şişli Vaillant Kombi Servisi

Şişli Vaillant Kombi Servisi

Şişli Vaillant kombi servisi İstanbul’da ikamet eden tüm Vaillant markalı kombi kullanıcılarına en kaliteli hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışmaktadır. Hem etkin hem de hızlı bir hizmet sunabilmek için çalışan ekibimiz Pazar günleri de dahil olmak üzere günün 24 saati kombi kullanıcılarına ulaşarak onlara yardımcı olmaktadır. Vaillant kombilerin tamir, montaj, onarım ve bakım hizmetini veren ekibimiz bu sayede kombi cihazlarından en iyi verimi almanızı sağlar.

Şişli Vaillant Kombi Servis

Vaillant cihazınızın bakım zamanı geldi ve kombi cihazınızda arızalar oluştu ise yapmanız gereken Şişli Vaillant servis hizmetimizi aramak. Müşteri temsilcimize yaşadığınız sorunu ya da isteğinizi belirterek adresinizi verebilir ve aynı gün içerisinde servis desteği alabilirsiniz. Şişli ve çevresinde ikamet eden Vaillant kombi kullanıcıları için özel ekibimiz görevlendirilerek bu bölgedeki müşterilere ulaşmaktadır. Bakım esnasında tüm parçalar tek tek temizlenerek arıza çıkarabilecek parçaların ise değişimi sağlanmaktadır. Parça değişimlerinde takılan yeni parçanın servisimiz tarafından 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

İstanbul ilinde ki tüm semtlere verdiğimiz Vaillant servis hizmeti ile bu sektörde 1 numara olan firmamız uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Kombi su akıtıyor? Kombi çok sesli çalışıyor neden? Kombi bakım zamanı geldi mi? Kombi cihazım arızalandı! gibi tüm sorunlara ve sorulara bizi arayarak çözüm bulabilirsiniz. Petek temizleme hizmeti de sunan ekibimiz kombi bakımı ve petek temizleme hizmetlerinde kampanyalı fiyatları ile çok özel avantajlar sunmaktadır. Faydalanmak için Vaillant servis Şişli telefon numaramızı hemen arayın.

İstanbul Şişli Vaillant Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.