Tüketicinin Bilgisine Vaillant Servis Hizmetleri

Tüketicinin Bilgisine

tuk-bilg

BİLİNÇLİ TÜKETİCİ MAĞDURİYETLERİN ÖNLENMESİNDE EN ÖNEMLİ FAKTÖR…

LÜTFEN TAMAMINI OKUYUNUZ !

0800 – 0850 ve 444 lü numaralara dikkat bu tarz numaralarla kendilerine yetkili servis süsü veren firmalar, son zamanlarda birçok tüketicinin teknik ve ekonomik açıdan mağdur olamalarına sebep olmuştur. İrtibat kurduğunuz firmalara yetkili mi özel servis mi olduklarını sorun, özel servis olduğunu söyleme özgüveninden yoksun, bu sorunuz karşısında görüşme yaptığınız kişinin cevap vermekte tereddüt ettiğini hissederseniz görüşmeyi sonlandırın. Özel servis talebi veya ihtiyacı güven verdiği ölçüde ve ekonomik avantaj sağladığı takdirde tüketici inisiyatifinde bir tercih meselesidir.

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır. VMS Vaillant Servis Hizmetleri olarak birinci amacımız sitemizde sunduğumuz bilgilendirmelerle tüketiciye kullanım kolaylığı sağlamak art niyetli servis mağduriyetlerinin önlenmesinde katkı sahibi olmak ve tercihiniz olursa sizlere profesyonel, güvenilir ve ekonomik bir hizmet sunmaktır. Bunun en güzel örneği basit ama siz değerli tüketicilerin kısa zamanda beğenisini kazanan ve geliştirme çalışmalarını aralıksız sürdürdüğümüz, Türkiye’ de sektörde bir ilk yükleme sayısı olarak da Almanya’ da Türkiye’ den iki kat fazla rağbet gören VMS Mobil uygulamamızdır.

MARKALARIN KORUNMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME

Marka tescilinden doğan hakların kapsamında istisna ;

Madde 12 - Dürüstçe ve ticari veya sanayi konularıyla ilgili olarak kullanılmaları koşuluyla
üçüncü kişilerin, ad ve adresini, mal veya hizmetlerle ilgili cins, kalite, miktar, kullanım
amacı, değer, coğrafi kaynak, üretim veya sunuluş zamanı veya diğer niteliklere ilişkin
açıklamaları kullanmaları marka sahibi tarafından engellenemez.

HAKKIMIZDA

Firmamız konusunda uzman, güler yüzlü ve güvenilir teknik kadrosuyla, tüketiciye empatiyle yaklaşan bu sayede güven ve memnuniyeti üst seviyelere çıkartmanın bilinciyle, teknik destek ve servis hizmetlerinde, 7/24 sürekliliği, emniyeti ve memnuniyeti ön planda tutmanın gururuyla hizmet sunmaktadır.

Firmamız 2007 yılından bu güne kadar ilgili markanın kombi – klima ürünlerine markadan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız sitemizde yer alan markanın yetkili servisi veya yetkili bayisi değildir. Sitemizde kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli ürünüdür. Burada bilgilendirme amacıyla kullanılmıştır. Firmamızın tekniker kadrosu özenle seçilmiş, yetkili servis tecrübesi olan mesleki eğitim ve yeterlilik belgelerine sahip tekniker kadrosundan oluşmaktadır.

MİSYONUMUZ

Firmamız tüketici emniyeti ve memnuniyeti önceliğinin yanı sıra, tüketiciden ayrılırken en büyük temennimiz ve servis politikamız, tüketiciyle bir sonraki görüşmemizin, bir sonraki sezon, Vaillant  kombi cihazının periyodik bakımı için olmasıdır.
Arıza tekrarı (1 BİR YIL GARANTİ) veya farklı bir arıza sebebiyle kısa zamanda tüketiciyi ziyaret edecek olmak, ilke sahibi, teknik servis hizmeti veren hiçbir firma veya teknik elemanın beklentisi olmamalıdır.
Kârlılığı ikinci planda tutarak, tüketiciyi doğru yönlendirmek bu sayede tekrarlanabilir ticari döngüyü oluşturmak, müşteri odaklılık ve enerji yönetimi konularında üzerimize düşen sorumluluğu, tecrübelerimiz dahilinde tüketiciye aktarma bu sayede tüketici bilinci ve memnuniyeti oluşturma, art niyetli “servis” mağduriyetlerinin önlenmesinde katkı sahibi olma çabamız ve servis “title” tercihinin tamamen tüketicinin inisiyatifinde olması gerektiğinin düşüncesiyle;

Benimsediğimiz kurumsal kimliğimiz ile farklı bir misyonu da sorumluluğumuz kabul ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Organizasyonel bütünlüğümüzü sürekli gözden geçirerek, tüketici taleplerine en hızlı ve doğru bir şekilde cevap verebilmek için iş süreçlerimizi, müşterisine değer yaratan, sonuç üreten aktivasyonlarla destekleyip, dolayısıyla müşteri odaklılık, müşteri memnuniyet ve tekrarlanabilirlik döngüsünü oluşturma çabamız;
Talebe cevap verebilme ciddiyetimizi, kârlılık beklentimizin önünde tutmaktadır.

 

İLKELERİMİZ

VAİLLANT KOMBİ CİHAZINA MÜDAHALE
1) Vaillant kombi cihazlarının bakım dahil olmak üzere, her türlü arıza tespit ve onarımı, yerinde müdahaleyle yapılabilir.
2) Cihazı söküp götürüp-getireceğiz söylemlerine kesinlikle itimat etmeyin
3) Kombi cihazlarında “bakımın dışında” değişen her yedek parçanın 1(BİR) yıl garantisi olduğunu içeren, servis evrakı talep edin.
VAİLLANT KOMBİ CİHAZININ EMNİYET KONTROLLERİ
Vaillant kombi cihazına yapılan herhangi bir müdahalenin sonunda, mutlaka emniyet kontrollerinin yapıldığından emin olun.
1) İyonizasyon testi
2) Spiral gaz borusu kaçak testi
3) Gaz yolları müşür, rekor bağlantıları kaçak testi
4) Cihazınız bacalıysa, baca ayna testi
5) Su kaçak testi.
VAİLLANT SERVİS HİZMETİ ve GÜVEN
1) Vaillant kombi cihazına yetkili servis ve-veya yetkili servis tecrübesi olan teknisyenlerin müdahale etmesine müsaade edin.
2) Özel servis talebi veya ihtiyacı güven verdiği ölçüde, tüketici inisiyatifinde bir tercih meselesidir.
3) İrtibat kurduğunuz herhangi bir servise yetkili – özel servismi olduğunu sorun.
4) Özel servis olduğunu söyleme özgüveninden yoksun, tüketicinin bu sorusu akabinde yetkili servis iletişim bilgilerini paylaşmayan firmalara kesinlikle itimat etmeyin.
Yetkili veya Özel servis inisiyatifi siz saygıdeğer tüketicilerdedir. Size güven verebildiysek iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.


 

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.