Vaillant Kombi Aqua-Konfor Özelliği | Vaillant Servis

Sık Sorulan Sorular

Vaillant Kombi Aqua ve Aqua-Konfor Özelliği

Aqua Özelliği ;

Vaillant Kombi cihazlarında tüketici sıcak su talebi olduğunda brülör devreye girdikten sonra, Vaillant Kombi cihazından açık olan musluğa kadar olan tesisat mesafesi kadar tesisatın içinde bulunan suyun ısı derecesine maruz kalırız ve suyun yavaş yavaş ısınarak istediğimiz ısıya (sıcak su konum düğmesinde ayarladığımız derece) ulaştığını hissederiz.

Aqua-Konfor Özelliği ;

Bu özellikte ise her halükarda Viallant Kombi cihazından açık olan musluğa kadar olan tesisat mesafesindeki suyun ısısına maruz kaldıktan sonra, direk istediğimiz ısıda (sıcak su konum düğmesinde ayarladığımız derece) su alırız.

Aqua-Konfor Özelliğinin Aktif  Hale Getirilmesi ;

İsteğe Bağlı ” Yalnızca Dijital Ekranlı Vaillant Kombi Cihazlarında Mümkün”

Cihaz kontrol panelinde sıcak su konum düğmesi maksimum duvarına dayandırılıp akabinde mevsim şartları istenilen ısı derecesine tekrar getirilir.

Dijital ekranlı cihazlarda ekranın alt kısmında ” C ” confor işareti çıkar, küçük dijital ekranlı soldan sağa 3 led (kırmızı, sarı, yeşil) yeşil led direk yanar. (sıcak su musluğu açıldığında yanıp-söner)

Aqua-Konfor Özelliğinin İptal Edilmesi ;

Cihaz kontrol panelinde sıcak su konum düğmesi minimum duvarına dayandırılıp akabinde mevsim şartları istenilen ısı derecesine tekrar getirilir.

Dijital ekranlı cihazlarda ekranın alt kısmında ” C ” confor işareti kaybolur, küçük dijital ekranlı soldan sağa 3 led (kırmızı, sarı, yeşil) yeşil led söner. (sıcak su musluğu açıldığında yanıp-söner)

 

 

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0216 576 0 333 - 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.