Vaillant Kombi F 74 Arızası | Vaillant Servis

Sık Sorulan Sorular

Vaillant Kombi F 74 Arızası

Vaillant kombi basınç sensörü arızalı ve/veya kısa devre. Elektronik kart basınç sensöründen bilgi alamıyor.

Vaillant kombi F 74 arızası su basınç sensöründe meydana gelen bağlantı kopuklığından, kısa devre olmasından veya sensör arızasından meydana gelmektedir. Eğer sizinde Vaillant kombi cihazınız varsa ve ekranda F 74 arızası bulunuyorsa tüketici kombiye kesinlikle müdahale etmemelidir. Vaillant servis hizmetimizi arayarak aynı gün içerisinde servis desteği alabilirsiniz.

Kombi içerisinde bulunan kombi basınç sensörü içerisinde ki su miktarını elektronik karta iletmektedir. Eğer basınç sensöründe bir arıza meydana geldiyse ya da kısa devre yapmış ise bu durumda elektronik kart bu sensörden bilgi alamaz ve ekrana Vaillant F 74 arıza kodunu bildirir. Bu durumda Vaillant servis hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilir ve ekibimizi aynı gün içerisinde kombi tamir ve bakımı için adresinize çağırabilirsiniz.

Öngörülebilir arıza oluşumlarını engellemek, güvenli ve ekonomik yakıt tüketimi için Vaillant Kombi yıllık periyodik bakımlarını ihmal etmeyin !

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0216 576 0 333 - 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.