Vaillant Kombi S 4 Durum Kodu | Vaillant Servis

Sık Sorulan Sorular

Vaillant Kombi S 4 Durum Kodu

Brülör işletimi devrede, ateşleme işlemi gerçekleşti ve brülörde alev oluştu.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Vaillant kombinizin ekranında S4 durum kodu varsa bu kod brülörün devrede olduğunu ve ateşlemenin gerçekleştiğini göstermektedir. Bu sayede brülörde alev oluşur ve kombi cihazınız çalışır. Merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulacağınız Vaillant servis hizmetlerimizden haftanın 7 günü servis desteği alabilirsiniz.

Vaillant kombi servis olarak tüm arıza durumlarında bizlere ulaşarak destek için öncelikle telefondan bilgi alabilir ve ardından çözümlenemeyen sorunlar için servis talebinde bulunabilirsiniz. Kombi cihazları kış aylarında yoğun bir şekilde çalıştığı için kış bitiminde ya da başlangıcında muhakkak bakımları yapılması gereken cihazlardır. Aksi takdirde hem sağlığınızı tehlikeye atacak durumlarla karşılaşabilir hem yüksek faturalarla karşılaşabilir hem de beklenmedik anda kombi kullanımından mahrum kalabilirsiniz.

Bu sebeple siz de tüm bu sorunlardan uzak kalmak ve kombi cihazının ömrünü uzatmak için Vaillant servis hizmetimizin imkanlarından faydalanabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara Servis, Bakım ve Teknik Destek için; 0216 576 0 333 - 0553 804 40 65
Top
vaillantmail

Vaillant İklimlendirme Teknolojileri Servis Hizmetleri

Firmamız Vaillant Kombi Klima Isıtma Soğutma Sistemleri Ürünlerine Markadan Bağımsız Özel Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.